Ota yhteyttä

MYYNTIPALVELUN SÄHKÖPOSTI

myynti@rovamatto.fi

Lähetä meille viesti, niin olemme yhteydessä pikaisesti!

 

ROVANIEMI

Ahjotie 7
96300 ROVANIEMI

Tehtaanmyymälä avoinna ma-pe 9-17

(016) 319 275

 

PIRKKALA

Jasperintie 270
33960 PIRKKALA

Esittelytila ja varastomyynti avoinna sopimuksen mukaan

(03) 4518 0399

 

Heikki Rantala
Toimitusjohtaja
0400 775 063
heikki.rantala@rovamatto.fi

Tuomas Rantala
0400 553 051
tuomas.rantala@rovamatto.fi

Risto Mannisenmäki
0500 812 278
risto.mannisenmaki@rovamatto.fi

Tiina Kari
041 436 9345
tiina.kari@rovamatto.fi

Jouni Silvonen
040 541 8211
jouni.silvonen@rovamatto.fi

Matti Ekoluoma
0400 864 750
matti.ekoluoma@rovamatto.fi

 

LASKUTUSOSOITTEET

Pyydämme toimittamaan laskut pääsääntöisesti verkkolaskuina. Jos teillä ei ole tällaista mahdollisuutta, voitte käyttää myös sähköposti- tai postiosoitettamme.

Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite: 003721248910
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

PDF-laskut

invoice@rovamatto.fi

Paperilaskut

RovaMatto Oy
PL 6
96101 ROVANIEMI

Laskutusasiat

Sveta Bonnefoy
040 741 2037
sveta.bonnefoy@rovamatto.fi

Rovamatto